Ortaklık Yönetimi

Reklamveren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki, bağlı kuruluş pazarlamasının altında yatmaktadır.

Bağlı Şirket Pazarlaması, bir ziyaretçiyi tavsiye ettiği için bir bağlı kuruluşu ödüllendirmekten veya bir satın alma veya bir haber bültenine abone olmak gibi istenen bir işlemi gerçekleştiren bir müşteriyi ödüllendirmekten oluşan bir çevrimiçi reklamcılık biçimini tanımlamak için kullanılan terimdir. Bir bakıma Affiliate Marketing, sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak görülebilir - müşterileri sizden satın almaya yönlendiren ilgili web sitelerinden oluşan bir ağ.

Bağlı kuruluş kampanyaları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde en iyi sonuçları alır ve zamanında araştırma süreçleri nedeniyle seyahat, perakende ve hizmet endüstrileri için çok uygundur.

Etkili Affiliate Marketing, bir şeyin yapışması umuduyla farklı web sitesi sahiplerine bir dizi bağlantı atmaz. Üçüncü taraf web siteleriyle uzun vadeli ilişkiler geliştirmeyi, güvenilir sayfalarla sektörle ilgili web sitelerini araştırmayı ve web siteniz için kaliteli, dönüştürülmüş trafik getirecek değerli bir bağlı kuruluş ağı oluşturmayı amaçlayan iyi planlanmış, belirlenmiş bir çabadır.

Buna ek olarak, başarılı Affiliate Marketing aynı zamanda komisyon değerlerinde esnek olma yeteneği gibi belirli iş özelliklerini de içerir, özellikle satışlarda düşüş olduğu zamanlarda, çünkü daha yüksek bir komisyon bağlı kuruluşların sizin için daha çok çalışmasını sağlayacaktır.

14

Affiliate Pazarlama Kampanyaları

27

Affiliate İzleme

8

Yeni ortaklar işe almak

9

Bağlı kuruluş ağlarının seçimi

3

Affiliate Rewards Program Yönetimi

9

Banner oluşturma

Bağlı kuruluş yönetimi ekibimiz, rakiplerinizden daha iyi performans göstermenize yardımcı olmak için markanız, teklifiniz ve ürünleriniz hakkında net bir anlayış oluşturabilir. En uygun yerleşimi sunarken ve gerçek satış hacimleri oluştururken, sizi birden çok ağa, dikey ortama ve yayıncıya bağlamamıza olanak tanıyan teknik ve stratejik deneyime sahibiz.

Üzerinde anlaşılan son tarihe kadar komisyon ödediğinizden emin olarak bağlı sitelerinizle güvene dayalı bir ilişki sürdürmeniz de önemlidir. Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza olan güvenlerini artırmaya yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonel olarak eğitilmiş uzmanlarımızın, satışlarınızı artırmak ve performansa dayalı bir modelde liderlik sağlamak için diğer üst düzey bağlı kuruluşlarla yenilikçi stratejiler ve ilişkiler kullanmasının nedeni budur.

TRAFİĞİ ARTIRIN VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

İşletmeniz için bir bağlı kuruluş kampanyasının tüm yönlerini yönetebilir ve satış ortaklarını ürününüzü satmak için nasıl motive edeceğimizi biliriz. Hangi bağlı kuruluş ağlarının sektörünüz için en iyisi olduğunu biliyoruz ve bu bağlı kuruluş sitelerinde ürününüzün daha fazla kapsanmasını sağlayacak ilişkileri nasıl kuracağımızı biliyoruz.