İtibar yönetimi

İtibar Yönetimi, çevrimiçi itibarınızı oluştururken görünürlüğü artırabilir, marka değeri oluşturabilir ve savunuculuk oluşturmanıza yardımcı olabilir.

İtibar Yönetimi, bir işletmenin arama motorları içindeki itibarına yardımcı olarak çevrimiçi görünürlüğü artırmayı ve ziyaretçileri bir web sitesine çekmeyi amaçlamaktadır. Sohbeti geliştirerek ve "etkileyiciyi etkileyerek" bir tartışmanın gelişmesine yardımcı olur. Çevrimiçi İtibar Yönetimi, pozitif marka ve anahtar kelime içeriğine dayalı arama sonuçlarını artırmak veya marka aramaları, anahtar kelime aramaları veya her ikisi yoluyla arama motorlarında görünen olumsuz içeriği dağıtmak için kullanılabilir.

Çevrimiçi itibarınızın tam bir yönetimini sunuyoruz ve sosyal izleme, çevrimiçi PR, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, katılım ve sosyal medya içeriği tanıtımı gibi çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada marka olarak yarattığınız her şeyin zamanını ve yerini bilmemizi sağlar. Bu şekilde her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik fark edilebilir bir hedef kitle göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada marka olarak yarattığınız her şeyin zamanını ve yerini bilmemizi sağlar. Bu şekilde her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik fark edilebilir bir hedef kitle göz önünde bulundurularak oluşturulur.

İnternette meydana gelen şirketiniz, ürününüz veya hizmetinizle ilgili geri bildirimleri yakalayan bir İtibar Yönetimi raporu sağlıyoruz, ayrıca raporu olumlu ve olumsuz basında da bölümlere ayırıyoruz. Markanız için olumsuz bir itibar yaratan ve çevrimiçi satışlarınız ve sorularınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilecek arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) görünen olumsuz yorumları veya incelemeleri izlemek önemlidir. Ekibimiz, yayınları toplamak için gerekli tüm yazılım ve teknolojilere sahip olduğumuz için tüm İtibar Yönetimini çalıştırabilir ve yönetebilir.

Çevrimiçi PR Yönetimi

Sosyal  İzleme

Negatif İçerik Filtreleme

Negatif İçerik Kaldırma

Başarılı bir İtibar Yönetimi kampanyasının temeli, koşullarınızın ve hedeflerinizin derinlemesine değerlendirilmesidir. Hizmetlerimizin her biri ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir.

TRAFİĞİ ARTIRIN VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bugün bizimle iletişime geçin ve marka bilinirliğinizi oluşturmanıza, otoritenizi güçlendirmenize ve web sitenize trafik çekmenize yardımcı olalım.

Yorumlar

Hepsini Gör