Şirket çevrimiçi varlık analizi ve denetimi

Başarılı, dijital bir strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru bir analitik kurulumuna dayanır.

Eksiksiz şirket analizi

Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, sektörünüzü net bir şekilde anlamak için sitenizin ve kampanyanızın araştırmasını içerir. Ayrıca, ana rakiplerinize karşı pazarınızdaki mevcut konumunuzu da belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansının önündeki olası engelleri belirler ve düzeltir ve daha geniş, dijital pazarlama çabalarınızın temelini oluşturmanıza yardımcı olur. Eksiksiz analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş ihtiyaçlarınızın ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sağlar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan uygun amaç ve hedefleri belirlememize ve tanımlamamıza olanak tanır.

Çevrimiçi etkinlikleri için hedefler ve hedefler belirlerken müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, işletmenizin, müşterilerinizin ve rekabetinizin doğru bir analizi için çok çeşitli endüstri tarafından test edilmiş araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimimizin sonunda, atılacak sonraki adımlar hakkında açık ve bilgilendirilmiş öneriler içeren, bulgularımıza ilişkin kapsamlı bir rapor sunarız.

Devam eden performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam bir şeffaflık sağlar ve daha sonra devam eden, performans optimizasyon stratejinizi geliştirebilir.

Davranışı optimize eden projeler

Davranışı kurumsal teknoloji aracılığıyla optimize ederken projeleri etkili bir şekilde planlayabiliyoruz. Hepsi, müşterilerimizin her birinin iş ihtiyaçlarını ve ticari hedeflerini karşılamak için olabildiğince etkili olacak şekilde uyarlanmıştır.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analitik, sayfa içi analitik, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileyici analizi sunuyoruz. Ayrıca, başarı için kişiselleştirilmiş stratejinizin özelliklerine ve işlevlerine öncelik verirken, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan "kişilikler" de yaratıyoruz. Analiz programımızdaki yararlı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, olay izleme, huni görselleştirme, destekli dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yolları ve şirketinizin neye ihtiyacı olduğuna bağlı olarak daha birçok hizmet.

21

Şirketler analiz edildi

12

Market Analizi

16

İçerik denetimi

10

Müşteri denetimi

13

Olay takibi

15

In-page Analiz

TRAFİĞİ ARTIRIN VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış çevrimiçi pazarlama ve marka stratejinizin profesyonel bir analizini / denetimini alın.

Yorumlar

Hepsini Gör