Local SEO

Yerel SEO, müşterileri kapılarınızdan içeri sokmakla ilgilidir.

Yerel SEO, web sitenizi yerel listelerin en üstüne çekerek işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızdaki hedef müşteri demografisine ulaşmak için şirketinizi başlatacak özel olarak hedeflenmiş yerel sıralamalar aracılığıyla sitenize coğrafi olarak alakalı trafiğe ihtiyacınız vardır.

Ajansımız, doğru harici konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıların, sayfa içi ve sosyal sinyallerin gönderilmesini sağlamak ve işletmenizle en alakalı konumlar hakkında Google'a sinyalleri incelemek için özellikle konumunuza uyarlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunar. İşletmenizin organik olarak büyümesini sağlayan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza olanak tanıyan pazarlama stratejileri kullanıyoruz.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve bilgileri doğruluk açısından sürekli olarak yeniden değerlendirerek yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalar elde etmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyor ve hedef kitlelere faydalı bilgiler sağlıyoruz.

32,8%

Online işlemlerde artış

56,48%

Gelir artışı

148%

Organik trafikte artış

46%

Mobil trafikte artış

Ayrıca işletmenizin yalnızca masaüstü bilgisayarlarda değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üzerinde olağanüstü listeler kazanmaktır.

Yaklaşımımızla web siteniz hedef kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve bu da karlılığınızı önemli ölçüde artıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi girişlerini potansiyel müşteriler ve harita sistemleri için doğru ve optimize tutarak bilgilerinize ve işletmenizin konumuna kolay erişim sağlar.

Effective Web Development Solutions

TRAFİĞİ ARTIRIN VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Çevrimiçi pazarlama bütçenizden en iyi şekilde yararlanın ve rakiplerinizin önünde kalmanızı sağlayın.

Yorumlar

Hepsini Gör