Email Marketing

Yeni müşterilerle verimli ve etkili bir şekilde etkileşim kurma çabalarında ürün ve hizmetlerin reklamını yapmanıza yardımcı olmak için hedef kitlenizin her kesimi için özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

E-posta pazarlama, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve onları şirketinizin en son fırsatları ve haberlerinden haberdar edin.

Pazarlamacılar, e-postanın, özellikle yatırım getirisi ve uzun süreli karlı ilişkiler geliştirmek için iş için bir anahtar olduğunu kabul ediyor.

Kişiselleştirilmiş, bölümlere ayrılmış ve hedeflenmiş bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve dönüşümleri artırmak için önemlidir.

Uzmanlarımız, mümkün olan en iyi marka bağlılığını elde etmek için araçlar, strateji, uygulama ve sonuç takibi kullanır. Şablon tasarımından izleme ve raporlamaya kadar tüm e-posta pazarlama stratejinizle ilgilenebiliriz.

En İyi E-posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz, tanımlanan hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, hedef kitlenizle iletişim için bir e-posta şablonu tasarlamaya, oluşturmaya ve sağlamaya ve ayrıca satışlarınızda ve karlılığınızda önemli değişikliklere yol açacak e-posta pazarlama kampanyanızı yönetmeye hazır.

E-posta Şablon Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz uyumludur ve e-posta teslimatını iyileştirir. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı hayata geçirir ve markanızla hedef kitlenizin katılımını artırır.

Bireysel olarak uyarlanmış içerikten başlayarak uçtan-uca e-posta kampanyası ve programcı yönetimine kadar her şeyi hallediyoruz.

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izlemeyi birleştirir.

30

Aktif E-posta Kampanyaları

99

E-posta Şablon Tasarımı

18

E-posta Pazarlama Müşterileri

14

İzleme ve Raporlama Parametreleri

TRAFİĞİ ARTIRIN VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bir ürünü satmanıza, bir amacı tanıtmanıza veya bir hizmet sunmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş içeriğe sahip benzersiz tarzda e-postalar tasarlıyoruz. Mesajınızı kitlelere ulaştırıyoruz.

Yorumlar

Hepsini Gör