Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlama

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet verimliliğinde önemli bir artışa yol açan görünür ve etkili bir arama varlığı sunar.

Arama motoru optimizasyonu temel hizmetlerimiz şunları içerir: Organik Arama, Sayfa İçi SEO, Bağlantı Oluşturma, Anahtar Kelime Araştırma / Strateji ve Faaliyet Raporu.

Organik Arama

Web varlığınızın görünürlüğünü elde ederek, iyileştirerek ve sürdürerek ihtiyaçlarınızı karşılayan dikkat çekici içeriğin geliştirilmesi ve hedeflenen tanıtımı.

On-Page SEO

İçeriğinizi arama motorları için kolayca erişilebilir hale getirin. Ekibimiz, sıralamanızı yükseltmek ve performansınızı iyileştirmek için çözümler uygulamaya hazır.

Link Oluşturma

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası, arama motorlarında listelenen sayfa anahtar kelimelerinize önem katmak için dahili bağlantı profilinizi oluşturalım.

Arama Motoru Optimizasyonu başarının temelidir. SEO stratejilerimiz sitenize arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama kazandıracaktır. Tam bir SEO anahtar kelime sıralaması raporu, bir bağlantı oluşturma profili raporu ve dizine eklenmiş sayfa bilgileri sağlayacağız. Müşteri odaklı ekibimiz, web tabanlı operasyonlarınız için trafik akışınızı iyileştirecek ve satışları artıracaktır.

SEO, çevrimiçi pazarlamanın yaşam çizgisidir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı bir paket sunuyoruz. Uzmanlarımız Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarının en son yönergeleri konusunda eğitildikleri için gerisini bize bırakın.

83%

Organik Trafik 

42%

Hemen Çıkma Oranı 

38%

Ortalama Ziyaret Süresi

21%

Oturum Başına Sayfa Sayısı

Anahtar Kelime Araştırma / Strateji

En önemli SEO unsurlarından biri hedef anahtar kelimelerdir. Arama motoru sıralamanızı ve organik trafiğinizi artırmak için ekibimizin tüm bağlantı kurma faaliyetleriniz için en iyi stratejiyi belirlemesine izin verin.

Aktivite Raporları

Web sitenizin SEO performans değerlendirmesine ilişkin ayrıntılı bir raporun yanı sıra trafiğinizle ilgili veriler, en çok yönlendiren anahtar kelimeler ve arama motoru etkinliğinizin tam bir açıklamasını sunuyoruz.

TRAFİĞİ ARTIRIN VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, başarılı bir iş ortaklığı için mükemmel bir ortaktır.

Yorumlar

Hepsini Gör