Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Etkili bir sosyal strateji, işinizi büyütmenize, sosyal varlığınızı sürdürmenize ve izleyicilerle etkileşim kurmanıza yardımcı olabilir.

Biz tam hizmet veren bir SEO ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, iş hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi belirlemenize, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içerikler oluşturmanıza ve sonunda sosyal medyanızı çevrimiçi varlığınızın diğer tüm yönleriyle bütünleştirmenize yardımcı olabilir.

Markanız ve hedef kitleniz için özel olarak tasarlanmış Sosyal Medya Pazarlama stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşteriler çekmeyi ve karlılığınızı artırmayı amaçlayan diğer hizmetler arasında tam olarak desteklenen ve yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (ve oluşturma), blogger erişimi ve video dağıtımı alacaksınız.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz size, markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığında bir artışa yol açan bilgileri bağlama ve paylaşma olanağı sağlar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, yeniden tweet, paylaşım, yorum, beğeni ve görüntülenme sayısına yansır. Sosyal Medya Pazarlaması, Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği teşvik eder.

Marka İzleme

İşletmenizin itibarını iyileştirmenize ve izlemenize ve insanların markanızı nasıl algıladıklarını öğrenmenize yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Yarışmaları

Facebook, Twitter veya Pinterest içeriği, trafiğinizi kısa sürede artırabilir. Uzmanlarımız markanız için en uygun içerik türünü ve platformu belirlemenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz, hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve izleyicilerinizle iletişim kurabilir.

Kurulum ve Özel Profil Tasarımı

Markanız ve hedef kitlenizde yankı uyandıran kaliteli içerik ve estetik ile Sosyal medya profilleri oluşturuyor ve özelleştiriyoruz.

TRAFİĞİ ARTIRIN VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Ekibimiz, sosyal medya pazarlamanızın, SEO'nuzun ve çevrimiçi tanıtımınızın tüm potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir!

Yorumlar

Hepsini Gör